Agromentum - ogłoszenia ciągników, maszyn rolniczych z różnych portali

Wiedenmann super 300 kosiarka

Rok produkcji
2004
Cena
20 400 PLN
Typ maszyny

Opis maszyny Wiedenmann super 300 kosiarka

Maszyna rolnicza Wiedenmann super 300 to doskonała propozycja dla każdego, kto potrzebuje sprawnego i wydajnego sprzętu do koszenia trawy. Oferta pochodzi od osoby prywatnej, co oznacza, że maszyna była użytkowana z dbałością o jej stan techniczny i regularnie serwisowana.

Cena wynosząca 20 400 PLN jest bardzo atrakcyjna, biorąc pod uwagę rok produkcji - 2004. Maszyna jest w dobrym stanie i gotowa do pracy, co oznacza, że nowy właściciel nie będzie musiał ponosić dodatkowych kosztów związanych z naprawami czy wymianą części.

Wiedenmann super 300 to kosiarka, która charakteryzuje się szerokością roboczą wynoszącą 1,5 metra. Dzięki temu można nią sprawnie koszyć duże powierzchnie trawników, ogródków czy parków. Maszyna jest również wyposażona w zamiatarkę, co pozwala na zbieranie skoszonej trawy i liści.

Jedną z największych zalet Wiedenmann super 300 jest jej wydajność. Dzięki szerokiej kosiarce i zamiatarce można w krótkim czasie posprzątać duże powierzchnie, co jest szczególnie ważne w przypadku parków czy terenów zielonych przy dużych obiektach.

Kolejną zaletą maszyny jest jej łatwość obsługi. Wiedenmann super 300 jest intuicyjna i prosta w obsłudze, co oznacza, że nawet osoby bez doświadczenia w pracy z maszynami rolniczymi poradzą sobie z nią bez problemu.

Podsumowując, Wiedenmann super 300 to doskonała propozycja dla każdego, kto potrzebuje sprawnego i wydajnego sprzętu do koszenia trawy. Maszyna jest w dobrym stanie, gotowa do pracy i charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz łatwością obsługi. Cena 20 400 PLN jest bardzo atrakcyjna, biorąc pod uwagę rok produkcji - 2004.

 

źródło: https://www.otomoto.pl/oferta/wiedenmann-super-300-wiedenmann-super-300-kosiarka-zamiatarka-ID6FiM9D.html

Maszyny

Wiedenmann Zgrzebło wertykulacyjne Terra Rake 230 maszyna rolnicza

Wiedenmann Zgrzebło wertykulacyjne Terra Rake 230 to maszyna rolnicza, która została zaprojektowana do ciężkiej pracy na nawierzchniach naturalnych i sztucznych. Jest to urządzenie, które w szybki i wydajny sposób usuwa filc trawnikowy, dzięki czemu trawnik staje się bardziej zdrowy i piękny. Maszyna ta jest oferowana przez osobę prywatną w kategorii innych maszyn rolniczych. Terra Rake […]
Wiedenmann Zgrzebło wertykulacyjne Terra Rake 230 maszyna rolnicza

Wiedenmann Super 300 maszyna rolnicza

Maszyna rolnicza Wiedenmann Super 300 to zamiatarka do trawy i liści, która została wyprodukowana w 1992 roku. Jest to oferta od osoby prywatnej, a cena wynosi 15 900 PLN. Maszyna ta należy do kategorii innych maszyn rolniczych i jest marki Wiedenmann. Szerokość robocza zamiatarek wynosi 1,5 metra, co czyni ją idealną do pracy na plantacjach […]
Wiedenmann Super 300 maszyna rolnicza

Maszyny Rolnicze