Agromentum - ogłoszenia ciągników, maszyn rolniczych z różnych portali

Valmet 8450 ciągnik rolniczy

Marka
Rok produkcji
1997
Cena
109 000 PLN

Opis maszyny Valmet 8450 ciągnik rolniczy

Valmet 8450 to ciągnik rolniczy, który charakteryzuje się solidną konstrukcją i niezawodnością. Jego cena wynosząca 109 000 PLN jest atrakcyjna, zwłaszcza biorąc pod uwagę rok produkcji - 1997. Maszyna posiada silnik Sisu 6 turbo, co gwarantuje dużą moc i efektywność podczas pracy w polu. Silnik ten jest znany z wytrzymałości i oszczędności paliwa, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji.

Skrzynia biegów manualna wraz z 3 półbiegami pod obciążeniem umożliwia precyzyjne i płynne zmiany przełożeń, co jest istotne podczas różnorodnych prac rolniczych. Dodatkowo, obecność rewersu mechanicznego ułatwia manewry i zmiany kierunku jazdy, co zwiększa komfort użytkowania maszyny.

Napęd 4WD (4x4) zapewnia doskonałą przyczepność i stabilność nawet na trudnym terenie, co jest istotne podczas prac polowych. Opony w stanie 95% gwarantują dobrą przyczepność i wydłużają żywotność maszyny.

Podsumowując, Valmet 8450 to solidny ciągnik rolniczy, który dzięki swoim zaletom, takim jak mocny silnik, precyzyjna skrzynia biegów i stabilny napęd, sprawdzi się doskonale w codziennej pracy na polu. Maszyna ta jest godna polecenia dla rolników poszukujących niezawodnego sprzętu rolniczego.

 

źródło: https://www.otomoto.pl/oferta/valmet-8450-valtra-valmet-skrzynia-44km-h-ID6FtkVM.html

Maszyny

Valmet 565 ciągnik rolniczy

Maszyna rolnicza marki Valmet, model 565, została wyprodukowana w 1996 roku i oferowana jest przez firmę w cenie 73 000 PLN. Jest to ciągnik (traktor) przeznaczony do pracy na polu, który charakteryzuje się wysoką wydajnością i niezawodnością. Jego zaletami są między innymi mocny silnik, który zapewnia dużą siłę ciągnącą, oraz wygodna kabina operatora, która zapewnia […]
Valmet 565 ciągnik rolniczy

Valmet 425 EXL maszyna leśna

I'm sorry, it seems like there was an error. How can I assist you today?   źródło: https://www.otomoto.pl/oferta/valmet-425-exl-2003-valmet-425-exl-feller-buncher-ID6FocEF.html
Valmet 425 EXL maszyna leśna

Maszyny Rolnicze