Agromentum - ogłoszenia ciągników, maszyn rolniczych z różnych portali

Shibaura P21 4x4 ciągnik rolniczy

Rok produkcji
1997
Cena
24 499 PLN

Opis maszyny Shibaura P21 4x4 ciągnik rolniczy

Shibaura P21 4x4 to solidny traktorek rolniczy, który został zakupiony w Japonii i oferowany przez autoryzowanego dealera maszyn komunalnych KUBOTA. Po przeglądzie, jest w pełni sprawny i gotowy do pracy, co potwierdza dożywotnia gwarancja mobilności.

Traktorek ten wyposażony jest w 3-cylindrowy silnik diesla chłodzony cieczą o mocy 21 KM, co zapewnia odpowiednią moc do wykonywania różnorodnych prac rolniczych. Posiada również 3 prędkości wałka mocy PTO, co pozwala na podłączenie różnorodnych narzędzi i maszyn. Napęd 4x4 z możliwością rozłączenia zapewnia stabilność i trakcję na różnych rodzajach terenu, co jest istotne podczas prac polowych.

Dodatkowo, traktorek Shibaura P21 4x4 posiada dzielone hamulce, blokadę mechanizmu różnicowego oraz zawieszenie 3-punktowe, co zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort pracy. Manualna skrzynia biegów umożliwia precyzyjne sterowanie, a 12 biegów do przodu i 4 do tyłu sprawiają, że traktorek jest wszechstronny i łatwy w obsłudze.

Wydajna pompa hydrauliczna o przepływie 35 l/min pozwala na efektywne korzystanie z różnych narzędzi hydraulicznych. Ponadto, traktorek ma optymalne wymiary, które ułatwiają manewrowanie na polu, a rozmiary opon zapewniają przyczepność i stabilność.

Dzięki temu, że traktorek nie wymaga rejestracji, a jedynie wykupienia OC, jest to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie dla użytkowników. Shibaura P21 4x4 to solidna maszyna rolnicza, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających rolników.

 

źródło: https://www.otomoto.pl/oferta/shibaura-p21-4x4-maly-traktorek-4x4-21km-ciagnik-raty-tur-kubota-ID6FqLyN.html

Maszyny

Shibaura P17 4x4 ciągnik rolniczy

Maszyna rolnicza Shibaura P17 4x4 to japoński traktor z silnikiem diesla o 3 cylindrach, chłodzonym cieczą, o mocy 17 KM. Posiada blokadę tylnego mostu oraz 3 prędkości wałka PTO. Dzięki napędowi 4x4, traktor jest w stanie poruszać się po trudnym terenie, co jest szczególnie przydatne w rolnictwie. W zestawie znajduje się plug sterowany hydraulicznie, co […]
Shibaura P17 4x4 ciągnik rolniczy

Shibaura SB 36hC ciągnik rolniczy

Shibaura SB 36hC to wyjątkowy ciągnik rolniczy, który oferuje moc silnika 3 cylindrowy o pojemności 1714 cm3 i mocy 36 km. Skrzynia hydrostatyczna 3 biegowa pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości 29,2 km/h, co jest najwyższą wartością w swojej klasie. SB 36hC posiada napęd 4WD, co zapewnia doskonałą trakcję w trudnym terenie. Ponadto posiada dużą kabinę […]
Shibaura SB 36hC ciągnik rolniczy

Shibaura P 21 ciągnik rolniczy

  źródło: https://www.otomoto.pl/oferta/shibaura-p-21-ID6F7Upa.html
Shibaura P 21 ciągnik rolniczy

Shibaura ST324 ciągnik rolniczy

Shibaura ST324 to ciągnik rolniczy z roku 2009, który jest oferowany przez osobę prywatną. Jest wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, 4WD, przedni podnośnik, wspomaganie kierownicy, przedni wałek odbioru mocy oraz układ hamulcowy do przyczep. Posiada 2116 motogodzin, co oznacza, że jest w bardzo dobrym stanie i bezwypadkowy. Zalety tego ciągnika to jego wszechstronność - można […]
Shibaura ST324 ciągnik rolniczy

Maszyny Rolnicze