Agromentum - ogłoszenia ciągników, maszyn rolniczych z różnych portali

Jastech Przyczepa JASTECH MEGA 27 przyczepa rolnicza

Marka
Rok produkcji
2021
Cena
165 000 PLN
Typ maszyny

Opis maszyny Jastech Przyczepa JASTECH MEGA 27 przyczepa rolnicza

Przyczepa rolnicza JASTECH MEGA 27 to nowoczesna maszyna, która została wyprodukowana w 2021 roku. Jej cena jest uzależniona od indywidualnych potrzeb klienta, ponieważ firma JASTECH oferuje przyczepy objętościowe i rozrzutniki obornika pod indywidualne zamówienie w dowolnej konfiguracji od 8 do 20 ton.

Przyczepa JASTECH MEGA 27 posiada ładowność 14 ton, co pozwala na przewóz dużej ilości materiałów rolniczych. Masa własna wynosi 7100 kg, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas transportu. Pojemność skrzyni wynosi 27m3, a jej wymiary to: wysokość 1500/2000mm, szerokość 2375mm i długość 6100mm.

Przyczepa wyposażona jest w wiele przydatnych elementów, takich jak tylna oś skrętna, dyszel reserowany hydraulicznie, manometr ciśnienia prasowania, regulacja prędkości posuwu ściany, górne burty uchylne, możliwość dolnego i górnego zaczepu, system hamulcowy pneumatyczny dwuobwodowy, osie oraz cały układ jezdny PRONAR, tarcze PRONAR, posuw ściany i podłogi hydrauliczny, drabinka umożliwiająca bezpieczną obserwację procesu załadunku, układ jezdny typu tandem, wał przegubowo-teleskopowy-szerokokątny, panel sterujący do kabiny ciągnika, oświetlenie LED, doświetlanie skrzyni ładunkowej i pola pracy oraz konstrukcja ocynkowana.

Dzięki tym elementom przyczepa JASTECH MEGA 27 jest bardzo

 

źródło: https://www.otomoto.pl/oferta/jastech-przyczepa-jastech-mega-27-przyczepa-jastech-mega-27-nowa-2023-rok-ID6DJUgJ.html

Maszyny

Jastech Rozrzutnik obornika JASTECH MEGA 140 maszyna rolnicza

Maszyna rolnicza JASTECH MEGA 140 to rozrzutnik obornika o ładowności technicznej 14 ton. Posiada dużą pojemność skrzyni wynoszącą 27m3 oraz stabilną konstrukcję, co zapewnia bardzo wysoką wydajność pracy. Mechanizm rozrzucający jest napędzany przez WOM, co umożliwia pracę w zakresie od 540 obr/min. do 1000 obr/min. Duża średnica wałków pozwala na równomierne rozrzucanie nawozu, a w […]
Jastech Rozrzutnik obornika JASTECH MEGA 140 maszyna rolnicza

Maszyny Rolnicze