Agromentum - ogłoszenia ciągników, maszyn rolniczych z różnych portali

Holder IN250 opryskiwacz

Marka
Rok produkcji
1996
Cena
29 500 PLN
Typ maszyny

Opis maszyny Holder IN250 opryskiwacz

Holder IN250 to opryskiwacz rolniczy o szerokości roboczej 27 metrów, pojemności 2700 litrów i 7 sekcjach. Wyposażony jest w rozwadniacz, sterownik z regulacją ciśnienia oraz jest składany hydraulicznie. Dodatkowo, posiada regulowaną hydraulicznie wysokość, co pozwala dostosować maszynę do różnych warunków terenowych.

Jego stan jest oceniany jako bardzo dobry, w 100% sprawny, co zapewnia efektywne i niezawodne działanie. Maszyna została sprowadzona z Niemiec, co może świadczyć o wysokiej jakości i solidności wykonania. Zalety poszczególnych elementów opryskiwacza można podsumować następująco:

- Rozwadniacz: umożliwia równomierne rozprowadzenie substancji ochronnych na polu, co przekłada się na skuteczność zabiegów ochronnych.
- Sterownik z regulacją ciśnienia: pozwala precyzyjnie dostosować ciśnienie oprysku do potrzeb uprawy, co może przyczynić się do oszczędności substancji oraz zwiększenia efektywności zabiegu.
- Składanie hydrauliczne: ułatwia transport i przechowywanie maszyny, co zwiększa jej funkcjonalność i wygodę użytkowania.
- Regulowana wysokość: umożliwia dostosowanie wysokości opryskiwacza do warunków terenowych, co wpływa na równomierne pokrycie pola substancją ochronną.

Wszystkie te elementy sprawiają, że Holder IN250 jest profesjonalnym i efektywnym narzędziem do ochrony roślin, które może znacząco ułatwić prace rolnicze. Dodatkowym atutem jest możliwość transportu maszyny, co zapewnia wygodę i mobilność w użytkowaniu.

 

źródło: https://www.otomoto.pl/oferta/holder-in250-opryskiwacz-z-niemiec-2700l-27m-ID6F5Z85.html

Maszyny

Holder METZINGER C345 ciągnik rolniczy

  źródło: https://www.otomoto.pl/oferta/holder-metzinger-c345-ID6Fh4wC.html
Holder METZINGER C345 ciągnik rolniczy

Holder C 242 ciągnik rolniczy

Maszyna rolnicza Holder C 242 z roku produkcji 2008 jest oferowana za cenę 89 000 PLN przez firmę. Jest to ciągnik z automatyczną skrzynią biegów i napędem 4WD (4x4), co zapewnia doskonałą trakcję na każdym terenie. Posiada przedni wałek odbioru mocy (WOM) oraz wyjścia hydrauliczne, co umożliwia podłączenie różnego rodzaju narzędzi i maszyn rolniczych. Kabina […]
Holder C 242 ciągnik rolniczy

Maszyny Rolnicze