Agromentum - ogłoszenia ciągników, maszyn rolniczych z różnych portali

Holder IN250 opryskiwacz

Marka
Rok produkcji
1996
Cena
29 500 PLN
Typ maszyny

Opis maszyny Holder IN250 opryskiwacz

Maszyna rolnicza Holder IN250 to oferta od Firmy, która należy do kategorii opryskiwaczy. Marka pojazdu to Holder, a model to IN250, który został wyprodukowany w 1996 roku. Cena za tę maszynę wynosi 29 500 PLN.

Maszyna ta charakteryzuje się szerokością roboczą wynoszącą 27 metrów oraz pojemnością wynoszącą 2700 litrów. Posiada 7 sekcji oraz rozwadniacz, co pozwala na równomierne rozprowadzenie cieczy na polu. Sterownik z regulacją ciśnienia umożliwia precyzyjne dostosowanie parametrów opryskiwania do potrzeb uprawy.

Maszyna jest składana hydraulicznie, co ułatwia jej transport oraz przechowywanie. Wysokość jest regulowana hydraulicznie, co pozwala na dostosowanie jej do różnych warunków terenowych.

Maszyna jest w bardzo dobrym stanie, w 100% sprawna. Została sprowadzona z Niemiec, co gwarantuje wysoką jakość oraz niezawodność.

Zaletą posiadanych elementów jest przede wszystkim precyzja oraz skuteczność opryskiwania. Dzięki szerokości roboczej oraz pojemności zbiornika, maszyna pozwala na szybkie i efektywne opryskiwanie dużych powierzchni. Sterownik z regulacją ciśnienia umożliwia dostosowanie parametrów do różnych rodzajów upraw, co pozwala na uzyskanie najlepszych efektów. Składanie hydrauliczne oraz regulacja wysokości hydrauliczna ułatwiają transport oraz dostosowanie maszyny do różnych warunków terenowych.

 

źródło: https://www.otomoto.pl/oferta/holder-in250-opryskiwacz-z-niemiec-2700l-27m-ID6F5Z85.html

Maszyny

Holder METZINGER C345 ciągnik rolniczy

  źródło: https://www.otomoto.pl/oferta/holder-metzinger-c345-ID6Fh4wC.html
Holder METZINGER C345 ciągnik rolniczy

Holder C 242 ciągnik rolniczy

Maszyna rolnicza Holder C 242 z roku produkcji 2008 jest oferowana za cenę 89 000 PLN przez firmę. Jest to ciągnik z automatyczną skrzynią biegów i napędem 4WD (4x4), co zapewnia doskonałą trakcję na każdym terenie. Posiada przedni wałek odbioru mocy (WOM) oraz wyjścia hydrauliczne, co umożliwia podłączenie różnego rodzaju narzędzi i maszyn rolniczych. Kabina […]
Holder C 242 ciągnik rolniczy

Maszyny Rolnicze