Agromentum - ogłoszenia ciągników, maszyn rolniczych z różnych portali

Hanomag 911 ładowarka teleskopowa

Marka
Rok produkcji
1989
Cena
34 500 PLN

Opis maszyny Hanomag 911 ładowarka teleskopowa

Hanomag 911 to solidna ładowarka teleskopowa, która doskonale sprawdzi się w gospodarstwie rolniczym. Wyposażona w silnik ISUZU Diesel, zapewniający niezawodną pracę, oraz napęd 4x4, gwarantujący doskonałą trakcję w różnych warunkach terenowych.

Waga maszyny wynosząca 4000 kg pozwala na stabilne i precyzyjne operowanie, a w zestawie znajdują się łyżka i widły paletowe, co zwiększa jej funkcjonalność. Dzięki wysokości podnoszenia sięgającej 300 cm oraz szerokości 190 cm, ładowarka jest wszechstronna i efektywna w pracy.

Jedną z głównych zalet tej maszyny jest sprawny silnik, który uruchamia się bezproblemowo i pracuje równo, nie emitując zbędnego dymu. Dodatkowo, oryginalny stan maszyny oraz brak malowań świadczą o jej dbałości i utrzymaniu.

Hanomag 911 został sprowadzony z Holandii od jedynego właściciela i był użytkowany prywatnie w gospodarstwie rolniczym, co świadczy o jego regularnym serwisowaniu i konserwacji. Możliwość transportu maszyny ułatwia jej dostarczenie do nowego właściciela.

Warto zauważyć, że opinie na temat ładowarek Hanomag 911 są pozytywne, wskazując na ich solidną konstrukcję, niezawodność oraz wszechstronność zastosowań. Maszyna ta jest ceniona za wysoką jakość wykonania i efektywność w pracy rolniczej.

 

źródło: https://www.otomoto.pl/oferta/hanomag-911-ladowarka-massey-ferguson-ID6Ftnah.html

Maszyny

Hanomag PERFEKT 401 ciągnik rolniczy

Hanomag PERFEKT 401 to klasyczny ciągnik rolniczy z 1964 roku, oferowany przez osobę prywatną w cenie 21 900 PLN. Maszyna ta charakteryzuje się solidną konstrukcją i sprawnością techniczną. Posiada manualną skrzynię biegów oraz napęd 2WD (2x4), co sprawia, że jest odpowiedni do różnorodnych prac rolniczych. Zalety tej maszyny to między innymi sprawne wyjścia hydrauliczne, które […]
Hanomag PERFEKT 401 ciągnik rolniczy

Hanomag GRANIT 500/1 ciągnik rolniczy

  źródło: https://www.otomoto.pl/oferta/hanomag-granit-500-1-hanomag-granit-500-1-ID6Fh3qO.html
Hanomag GRANIT 500/1 ciągnik rolniczy

Maszyny Rolnicze