Agromentum - ogłoszenia ciągników, maszyn rolniczych z różnych portali

Bomech UP 9 akcesoriom

Marka
Rok produkcji
2022
Cena
129 000 PLN

Opis maszyny Bomech UP 9 akcesoriom

Maszyna rolnicza marki Bomech, model UP 9, jest oferowana przez firmę za cenę 129 000 PLN. Jest to nowa maszyna, wyprodukowana w 2022 roku, co gwarantuje jej wysoką jakość i niezawodność. Oferta zawiera fakturę VAT oraz możliwość finansowania, co ułatwia jej zakup dla klientów.

Maszyna ta jest przeznaczona do pracy w rolnictwie i służy do rozsiewania nawozów i innych substancji na polach. Jej zaletą jest duża pojemność, co pozwala na efektywną pracę na dużych obszarach. Dodatkowo, maszyna ta jest wyposażona w elementy umożliwiające precyzyjne rozsiewanie, co pozwala na oszczędność nawozów i innych substancji.

Gwarancja dealerska na 12 miesięcy jest dodatkowym atutem tej maszyny, co daje klientom pewność, że w przypadku awarii lub problemów z urządzeniem, firma zajmie się ich rozwiązaniem. W sumie, maszyna rolnicza Bomech UP 9 to solidne i niezawodne urządzenie, które pozwoli na efektywną pracę na polu i oszczędność kosztów.

 

źródło: https://www.otomoto.pl/oferta/bomech-up-9-aplikator-stopkowy-doglebowy-bomech-up-9m-ID6EzoVK.html

Maszyny

Bomech SPEEDY 15 akcesoriom

Maszyna rolnicza marki Bomech, model SPEEDY 15, jest oferowana przez firmę za cenę 229 990 PLN. Jest to nowoczesna maszyna, wyprodukowana w 2022 roku, co gwarantuje jej wysoką jakość i niezawodność. Oferta zawiera fakturę VAT oraz możliwość finansowania. Maszyna ta należy do kategorii akcesoriów do maszyn agro, co oznacza, że jest przeznaczona do pracy na […]
Bomech SPEEDY 15 akcesoriom

Maszyny Rolnicze